eğitim

Udemy eğitimleri ile işinizi geliştirin

Logo Yazılım ekosisteminde yer alan tüm müşteri ve iş ortaklarının büyümelerine destek olacak Udemy eğitimleri ile ilgili bilgi ve yönlendirmeleri bu yazımızda bulacaksınız. Yazılım, teknoloji ve dijital pazarlama gibi alanlarda önemli avantajlar kazandıran bu eğitimler, konusunda dünya çapında uzmanlığı bulunan Udemy tarafından sunuluyor. Siz de ilgi duyduğunuz alanlarda e-öğrenme paketleri almak istiyorsanız, aşağıda sizler için seçtiğimiz eğitimleri inceleyerek ve yazı içerisinde yer alan bağlantılara tıklayarak  eğitim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Dünyanın en önemli online eğitim platformlarından Udemy’den yazılım geliştirmeden Photoshop’a, yapay zekadan İngilizceye kadar 32 farklı konuda eğitimleri yüzde 93’e varan indirimlerle almanız mümkün. Eğitimler hakkında genel bilgi ve satın alma bağlantılarını bu yazımızda paylaşıyoruz.

Uzman eğitmenler tarafından öğretilen 65.000’in üzerinde dersten oluşan, dünya çapında kapsamlı bir kütüphane olan Udemy ile öğrenerek ve yeni beceriler geliştirerek hedeflerinize ulaşmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Çevrimiçi öğrenme konusunda uzmanlığı olan bu platformda Logo Yazılım’ın önerdiği eğitimleri bu yazımızda göreceksiniz. Siz de ilgi duyduğunuz alanlarda e-öğrenme paketleri almak istiyorsanız, ilgili başlıkta yer alan bağlantıya tıklayarak eğitim sayfasına ulaşabilirsiniz.

PROGRAMCILIK EĞİTİMLERİ

Uçtan Uca SQL Server Eğitimi

Bu eğitim ile sıfırdan dba seviyesine kadar SQL Server bilgisine sahip olacaksınız. SQL Server’ın doğru şekilde kurulumunu gerçekleştiriyor olabilecek, SQL Server servislerini doğru şekilde yönetmeyi ve konfigüre etmeyi biliyor olacaksınız. SQL Server objelerini (Table,Index,Stored Procedure, Function, Trigger) ve bu objeleri yönetmeyi öğrenecek, SQL Server performans yönetimini ve sistem izleme işlemlerini gerçekleştiriyor olabileceksiniz. Detaylar bağlantıda.

İndirimli Satın Al!

Uygulama Geliştirerek C# Öğrenin: A’dan Z’ye Eğitim Seti

C# temellerini ve programlama mantığını modüler bir müfredat aracılığıyla sıfırdan projeler geliştirerek öğrenme imkanı sağlayan bu eğitimde Nesne Tabanlı Programlama’nın (Object Oriented Programming) inceliklerini öğreneceksiniz. Veri tabanı kayıt uygulamaları kontrol edebilmeyi ve 2D oyun altyapılarına adım atmayı uçtan uca anlatan eğitimde ayrıca otomasyon uygulamaları geliştirebilmeyi, stok takip sistemleri algoritması kurabilmeyi ve cari takip, fatura ve muhasebe projeleri yazabilmeyi öğretmek amaçlanıyor.

İndirimli Satın Al!

IOS 11 & Swift 4: Başlangıçtan İleri Seviyeye Mobil Uygulama

Instagram & Foursquare klonları gibi popüler uygulamalar yazarak iPhone için mobil uygulamalar geliştirmeyi öğrenmek isteyenler için bu eğitim biçilmiş kaftan! iPhone ve iPad için uygulama geliştirebilir hale gelmenizi sağlayan eğitim, Sketch ile temel tasarım yeteneklerini kazandırıyor. Sosyal medya uygulamaları geliştirecek kadar Swift yeteneklerinizi geliştirecek ve App Store’da uygulama koyabilecek hale geleceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Android O Mobil Uygulama Kursu: Kotlin & Java

Android’le ilgiliyseniz bu eğitim tam size göre! Instagram & Foursquare klonları gibi popüler uygulamalar yazarak Android geliştirmeyi öğreten eğitimde Java + Kotlin bir arada! Android uygulamalarını yazabilir hale gelmenizi hedefleyen eğitim, Java’nın tüm temellerine hakim olmanıza yardımcı olacak. Kotlin’in tüm temellerini kapsayan eğitim sonunda uygulamalarınızı Google Play’e yükleyip herkese ulaştıracak kadar uzmanlaşacaksınız.

İndirimli Satın Al!

Python ile Programlama: Sıfırdan İleri Seviyeye Python 3

Sıfırdan başlayarak İleri Seviyeye kadar Python ve programlama öğrenmenin tadını bu eğitimle çıkarabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde: Python’ın ve Programlamanın Temellerini iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız, Python ile Nesne Tabanlı Programlama felsefesini öğrenerek , daha sonra Java ve C++ gibi dilleri öğrenmeye çalıştığınızda oldukça rahat edeceksiniz.
Python ile Örümcek Türü yazılımlar geliştirebilecek hale geleceksiniz. PyQt5 ile Pythonda arayüz geliştirme temellerini alarak, ileri düzey arayüzler ve uygulamalar geliştirebileceksiniz.
Sqlite Veritabanı ile temel veritabanı işlemlerini öğrenerek, programlarınızı veritabanıyla entegre bir biçimde yazabileceksiniz. Pythonda modül kullanımını ve ileri düzey modülleri öğrenerek , işletim sistemi, internet sayfalarından veri alma, fotoğraf işlemleri gibi alanlarda programlar yazabileceksiniz. Kurs boyunca oldukça fazla program yazacağımız için, kurstan sonra algoritma yeteneğinizin bir hayli geliştiğini farkedeceksiniz. En önemlisi ise, artık CV’nize Python’ı ileri seviyede biliyorum yazabileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Sıfırdan C++ ve Programlama

Etik hackerlık, oyun geliştirme ve çoğu yazılım için kullanılan C++’ı uygulamalar ve çözümlü sorularla öğrenin. Program yazabilme becerisi kazandıracak eğitimle kendi uygulamalarınızı geliştirebileceksiniz. C++ programlama dilini öğreneceksiniz ve C++ programlama dilinin temel özelliklerini kavrayacaksınız.

İndirimli Satın Al!

Knime ile Her Seviyeye Uygun Uçtan Uca Veri Bilimi

En çok aranan niteliklerden olan veri bilimi, yapay zeka, büyük veri ve veri analizi konularına giriş eğitimi ile veri ile karmaşık veri bilimi modelleri oluşturmak, makine öğrenmesi ve yapay zekayı algılamak ve örnekler oluşturabilmek mümkün olacak.

İndirimli Satın Al!

Sıfırdan İleri Seviyeye PHP Web Programlama (HTML+PDO+MySQL)

PHP Web programlama öğrenerek öğrendiklerinizi uygulayıp PHP ile gerçek bir e-ticaret projesi geliştireceksiniz. Web programlamanın temeli HTML dilini kavramış olacaksınız. Dinamik Web Programlamanın mantığını kavramış olacaksınız. Haber, emlak, ilan, firma scripti vb. en çok talep gören Web Programlama scriptlerinin tamamını kendiniz yazabileceksiniz.
Dinamik scriptlere modül geliştirebileceksiniz. PHP programlamayı en sade ve bol örnekli anlatımlarla öğreneceksiniz. Detaylar aşağıdaki bağlantıda.

İndirimli Satın Al!

Python 3: A’ dan Z’ ye Programlama

Python 3 ile programlamayı sıfırdan ileri düzeye kadar gerçek projeler yaratarak öğreneceksiniz. Herhangi bir işi bilgisayarlara yaptırabilmek için algoritmalar geliştirebileceksiniz.
Nesne Tabanlı Programlama ile Apple telefonlarda bulunan ‘Siri’ gibi uygulamalar geliştirebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınıza uzaktan sesli komutlar verebilirsiniz. Oyunların algoritmalarını öğrenip oyun geliştirmeniz mümkün olacak. Herhangi bir programın verilerini kaydedebilmek için dosya işlemlerini ve Sqlite veritabanını kullanmayı öğrenmiş olacaksınız. Python’u iyi bir şekilde öğrendikten sonra diğer tüm dilleri öğrenmek sizin için çok kolay olacak. Elektronik Projelerde Raspberry Pi ile yapabileceklerinizi öngörebileceksiniz. Linux işletim sistemini temel düzeyde öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Sıfırdan İleri Seviyeye Komple Java Geliştirici Kursu

Android, Web Geliştirme ve daha bir çok alanda kullanılan Java Programlama Dilini öğrenmenin tadını bu eğitimle çıkarabilirsiniz. Nesne Yönelimli Programlamanın tüm konseptlerini iyi bir şekilde öğrenmiş olacaksınız ve uygulamalarınızı bu doğrultuda kolaylıkla yazabileceksiniz. Swing kütüphanesini kullanarak profesyonel masaüstü uygulamaları geliştirebileceksiniz. Multithreading konseptlerini öğrenerek uygulamalarınızı bu doğrultuda yazabileceksiniz. Java ile 2 Boyutlu (Örnek: Pong Game) oyunlar yazabileceksiniz. Swing ve Mysql Veritabanını kullanarak kurumsal uygulamalar geliştirebileceksiniz. Diğer detaylar için bağlantıya tıklayın.

İndirimli Satın Al!

Sıfırdan NodeJS Eğitim Serisi

NodeJS Teknolojisine ait merakınız mı var? Hadi sizi bu eğitime davet edelim. NodeJS ile Script seviyesinde uygulamalar geliştirebileceksiniz. Express yardımıyla Web üzerinde Asenkron Uygulamalar geliştirebileceksiniz. Heroku üzerinden yaptığı uygulamaları yayınlayabileceksiniz. MongoDB’ nin NodeJS ile nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz
MySQL’ in NodeJS ile nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz. Sequelize ve Mongoose gibi ORM araçlarının nasıl kullanıldığını öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al!

C# Kursu: En Baştan En Sona, Pro Tekniklerle Programcılık

Hiç C# bilmeyenler veya C# bilip daha etkin kullanmayı hedefleyenler için özenle hazırlanmış yoğun bir eğitim. En doğru tekniklerle en baştan C# öğreneceksiniz. Her konuyu gerçek projelerde nasıl kullanacağınızı ve tasarım desenlerini öğreneceksiniz.  Etkili araçları kullanacak, kurumsal mimarileri öğreneceksiniz.  Katmanlı mimarileri SOLID prensiplerle kavrayacak, Java, Phyton gibi dilleri çok kısa sürede öğrenecek altyapıya sahip olacaksınız.

İndirimli Satın Al!

Unity C#: Sıfırdan İleri Seviyeye 2D & 3D Oyun Geliştirme

Unity 3D ile oyun geliştirme ve tasarım eğitiminde C# kullanarak kendi oyunlarınızı yazmaya uygulamalı eğitim ile adım atabilirsiniz. Bu eğitim paketi içinde dünyanın en popüler 5 yazılım dilinden biri olan C# ile sıfırdan kodlayabilmeyi, nesne odaklı programlamanın (OOP) mantığını kavramayı, popüler 2D ve 3D oyunların nasıl yaratıldığını, hayalinizdeki oyunları adım adım hangi aşamalardan geçerek geliştirebileceğinizi, Unity’nin en son versiyonu ile arayüzünün nasıl kullanılacağını ve oyun geliştirme algoritmasının nasıl geliştirildiğini öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al

Unreal Engine 4: Kapsamlı Projeler Üzerinden Oyun Geliştirme

En kapsamlı UE4 oyun geliştirme eğitimi olarak ifade edebileceğimiz bu eğitimin tamamı Türkçe UE’de adım adım başlangıç seviyesinden uzman seviyesine ulaşacaksınız. Oyun geliştirmenin yapı taşları olan tüm UE elementlerini öğreneceksiniz.

UE arayüzü ve arayüz elementlerine tamamen hakim olacak ve Blueprint, materyal ve animasyon programlayabileceksiniz. Kullanıcı arayüzü (UI) tasarlayıp; 2D UI animasyonları üretebilme becerisi kazandıran bu eğitim, Blueprint ile hayalinizdeki oyunu geliştirebilecek kadar yeterli bilgi ve deneyimi size sunacak.

İndirimli Satın Al!

GÜVENLİK EĞİTİMLERİ

Etik Hacker Olma Kursu

En güncel yazılımların ve araçların kullanımını öğrenerek, canlı örnekler yaparak Etik Hacker olmayı öğrenebilirsiniz. Kali Linux ile çalışmak, genel Linux komutlarına hakim olmak ve bir çok temel hacking saldırısına ve önlemlerine hakim olmak bu eğitimle mümkün. Ayrıca şu yeteneklere kavuşacaksınız: Metasploit kütüphanesine hakim olmak, XSS açıklarını sömürmek, web sitelerini hackleme yöntemlerine ve önlemlerine hakim olmak, SQL aşılama saldırılarını öğrenmek, SQL kodlarına hakim olmak, Ortadaki Adam saldırılarını öğrenmek ve sosyal mühendislik konusuna hakim olmak.

İndirimli Satın Al!

 

Uygulamalı Beyaz Şapkalı Hacker Kursu

Başlangıçtan ileri seviyeye etik hack, sızma testi, web ve ağ güvenliği eğitimi, konuya ilgi duyan herkes için ideal. Eğitimde şu ana başlıklar bulunuyor: Tarama ve zafiyet sömürme araçlarını çalışma mantıklarına hakim olarak kullanmak. Kablosuz ağ parolaları kırmak, kablosuz ağa bağlı kullanıcı verilerini öğrenmek. SQL Injection, XSS ve CSRF gibi saldırıları ile web uygulama zafiyetlerini tespit etmek. HTTP metot ve durum kodlarını bilmek ve ağ akışını takip edebilmek. Linux ve network bilgisi edinerek yazılım ve ağlardaki zafiyetleri tespit etmek. Ağdaki cihazların internet bağlantılarını, kullandıkları servisleri ve siteleri dinlemek. Ağdaki canlı sistemlerin tespit edilmesi ve bunlar hakkında aktif bilgi toplama. Hedeflenen sistemde, kullanıcı, port, servis, işletim sistemi ve versiyon bilgileri edinmek. Detaylar için bağlantıyı tıklayın…

İndirimli Satın Al!

TASARIM VE WEB GELİŞTİRME EĞİTİMLERİ

Komple Uygulamalı Web Geliştirme Eğitimi

Sıfırdan ileri seviyeye ‘Web Development’: Front-end (HTML, CSS, Javascript, Bootstrap, JQuery) & Back-end (Asp Net MVC). Web geliştirici olmak için gereken tüm konuları öğrenip kariyerinize iyi bir başlangıç yapabileceksiniz. Web Tasarımınızı sıfırdan kendiniz adım adım yapabileceğiniz bu eğitim sayesinde hazır web temalarını kullanarak web sitelerinizi çok daha profesyonel hale getirebileceksiniz. Bir blog sitesi yada bir şirketin tanıtım sitesini kolaylıkla yapabilecek, web sitelerinize bir yönetim paneli ekleyip dinamik içeriklerinizi bir yerden yönetebileceksiniz ve ayrıca kurs sonunda donanımlı bir web geliştirici olup bu alanda para kazanıyor olabileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Adım Adım WordPress: İnternet Sitenizi Kurma

Kişisel, kurumsal yada e-ticaret sitenizi WordPress ile oluşturmak için kod bilmenize gerek yok. Bu kursa katılın yeter. Bu eğitim sayesinde şunları elde edeceksiniz: Alan adı ve hosting alıp daha ilk derslerden kendi internet siteni kuracaksın. Bilgisayarına ücretsiz olarak WordPress kurup uygulamalar yapacaksın. Kendi e-ticaret siteni kurup istediğin ürünleri internetten satabileceksin.
Kimseden destek almadan kurumsal siteni kendin kurabileceksin. Kendi blogunu kendi adınla açabileceksin. Önceden kurulmuş WordPress sitelerin üzerinde istediğin değişiklikleri yapabileceksin.
Sitenin Google’da bulunabilmesi için gerekli SEO ayarlarını yapabileceksin. Sitene gelen ziyaretçilerle ilgili bilgileri (yaş, yer, ilgi alanları, vb) görüntüleyebileceksin. WordPress’i öğrenip yaptığın işe göre özelleştirebilecek ve gerekli tüm ayarlarını yapabileceksin. Tüm diğer faydalar için bağlantıyı tıklayın.

İndirimli Satın Al!

 

Photoshop CC 2018 Eğitim Seti

Temelden İleri Seviyeye Photoshop CC Eğitimi + Bridge CC 2018 + Özellikle Fotoğrafçılar için Lightroom CC 2018 Öğrenin! Detaylı anlatım ile başa dönüşler yapmaya gerek kalmadan, programı en iyi şekilde öğrenmiş olacaksınız. Yeni bir meslek edinmiş olacaksınız. bionluk, armut, tasarimyarismalari, themeforest, ebay (e-ticaret sitesi ama dünya genelinde logo tasarım satışı yapabilirsiniz.) gibi sitelerde ve evinizden freelance iş yapma imkanınız olacak. Fotoğrafları işleyebilecek, daha canlı daha net görseller elde edeceksiniz. Tasarıma, hayata bakışınız değişecek. Instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya kanallarında fotoğraflarınızı daha etkili ve farklı paylaşabileceksiniz. Reklam ajanslarında, matbaalarda, haber ajanslarında, tekstil tasarım bölümlerinde, belediyelerde, promosyon firmalarında, e-ticaret site yönetiminde, yazılım firmalarında… ve daha bir çok sektörde çalışabileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

A’dan Z’ye Photoshop Eğitim Seti

Adobe Photoshop CC 2018 – CS ile fotoğraf düzenlemek ve tasarım yapmak istiyorsa, senin için ideal güncel kurs. Web Arayüzü oluşturabilmeyi öğreneceğiniz eğitimle fotoğraflarda manipüle yapımını, fotoğraf düzenlemeyi, mobil arayüz oluşturmayı öğreneceksiniz. Portfolyonuzu genişletebilecek, Photoshop’taki tüm araçların kullanımı öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Uygulamalı Modern Web Geliştirme Eğitimi

Komple Front-End ve Back-End Modern Web Development: HTML5, CSS3, JS, JQuery, Bootstrap 4, ASP NET MVC, SQL Server eğitimi sizin için tek pakette! En kolay ve eğlenceli şekilde ihtiyaç duyduğunuz derecede bilgi ile web sitesi geliştirmeyi öğrenebileceksiniz. Visual Studio Code ve Visual Studio ile modern web sitesi geliştirebiliyor olacaksınız. Modern bir web sitesi tasarımını mobil cihaz uyumlu (responsive) olarak geliştirebileceksiniz. Microsoft SQL Server ile veritabanı yapısı oluşturabiliyor ve yönetebiliyor olacaksınız. Kariyerinize web geliştiricisi olarak güncel teknolojiler ile başlangıç yapabileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

Yeni Başlayanlar için İllüstrasyon

Photoshop kullanarak obje, karakter ve mekan tasarım sürecini, illüstrasyon işlerinin A’dan Z’ye hangi aşamalardan geçerek son halini aldığını keşfedeceksiniz.
Photoshop’ta illüstrasyon yapabilmek için hangi tool’ların nerede ve ne zaman kullanıldığını öğreneceksiniz. Freelance işleri alım aşamasından müşteriye teslim adımına kadar geçen süreçi uygulamalar yaparak deneyimleyeceksiniz. Eskizlerinizi dijital hale nasıl dönüştürebileceğinizi adım adım öğreneceksiniz. Kendi karakterlerinizi tasarlayabileceksiniz. Sanat platformları hakkında bilgi edineceksiniz.

İndirimli Satın Al!

SOSYAL MEDYA EĞİTİMLERİ

 

 

Uzmanından YouTube Kanal Geliştirme ve SEO Formülleri

“A’dan Z’ye YouTube Para Kazanma Sırları” YouTube’da izlenme arttırma hakkında her şey. Sıralamada her zaman önde çıkın. YouTube izlenme arttırma formülleri nelerdir?
YouTube SEO uygulamaları ve formülleri nelerdir? YouTube gelirleri nasıl yükseltilir? Bu soruların yanıtları bu eğitimde saklı! YouTube video reklamcılığı, YouTube’a reklam verme,
kanal optimizasyonu, başlık ve küçük resim formülleri gibi konuları öğreneceksiniz. Ayrıca milyonlarca izlenmesi olan kanalların kullandıkları taktikler, kendi kanalınızı profesyonelce yönetebilme becerisi ve toplu düzenlemeler ile profesyonel kanal yönetimi uygulamaları ve kullanımını öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al!

 

 

Facebook & Instagram Reklamcılığı Eğitim Seti

Sıfırdan ileri seviyeye sosyal medya reklamcılığı eğitimi sayesinde iki lider platform olan Facebook ve Instagram’ı tüm yönleriyle tanımış olacaksınız. Facebook & Instagram reklamcılığına dair temel kavram, taktik ve stratejileri öğrenmenizi sağlayacan bu eğitim, dönüşüm hedefleriniz dahilinde Facebook & Instagram reklam planlaması yapmanıza imkan tanıyacak. Şirketinizin dijital ekiplerini Facebook dönüşüm optimizasyonu dahilinde yönetebilecek bilgi seviyesine gelecek; hedeflemeden, reklam alanlarına ve bütçelemeye kadar detaylı bir şekilde reklam setinin seviyesini nasıl düzenlendiğini bileceksiniz. Eğitimle ilgili detaylar aşağıdaki bağlantıda.

İndirimli Satın Al!

YABANCI DİL EĞİTİMLERİ

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti

Platformun ‘en kapsamlı’ İngilizce kursu ile sıfırdan ileri seviyeye çıkarak anlamanızı ve konuşmanızı geliştirin! Kavuşacağınız imkanlar şunlar olacak: Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilme. Yabancılar ile İngilizce dilinde iletişim kurabilme. Yazılı olarak etkili bir İngilizce diline hakim olma. Altyazısız olarak yabancı dilde dizi ve film izleyebilme. Dinleme ve konuşma becerileri geliştirme. Yurt dışında kendine tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebilme.

İndirimli Satın Al!

Baştan Sona İngilizce Eğitimi – Sıfırdan Başlayanlar İçin

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için baştan sona (A1 – C1 seviye) tüm konuları içeren kapsamlı İngilizce eğitimini  tamamladıktan sonra Temel (Elementary) Seviyeden, İleri (Advanced) seviyeye kadar tüm İngilizce Dil Bilgisi konularını öğrenmiş olursunuz. Kurs sonunda temel, orta ve ileri seviyede cümle kurabilir, okuduğunuz ve duyduğunuz cümleleri anlayabilir, yabancılarla rahatça iletişim kurabilirsiniz. Her bir video dersimizin sonunda sizler için hazırladığımız sorulara ilaveten binlerce sorudan oluşan kitaplarımızı bitirebilir, ya da dilerseniz sanal zeka ile ilerlemenizi kontrol eden MyECO sistemimizden kurs paketleri alabilirsiniz. Bu kurs, İngilizce seviyesi Temel -sıfır seviyesinde- olanlar veya biraz İngilizce bilgisi olup baştan itibaren tekrar ederek ileri seviyeye ulaşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kaynak.

İndirimli Satın Al!

İngilizce Bilmeniz Gereken Tüm Kelimeler

2500 Kelime kullanım ve ilgi alanlarına göre gruplandırılmış bir eğitimle huzurlarınızda! Temel seviyeden ileri seviyeye doğru İngilizce konuşabilmeyi, yabancılarla İngilizce dilinde iletişim kurabilmeyi öğreneceksiniz. Yazılı olarak etkili bir İngilizce diline hakim olmayı, altyazısız olarak yabancı dilde dizi ve film izleyebilmeyi, dinleme ve konuşma becerileri geliştirmeyi ve
yurt dışında kendine tatmin edebilecek düzeyde sohbet edebilmeyi bu eğitimle kazanacaksınız.

İndirimli Satın Al!

DİĞER EĞİTİMLER

 

 

Kripto Para Piyasası Alım & Satım Rehberi

Bitcoin & Altcoin yatırım işlemlerinde nelere dikkat edilmelidir? Teknik & Temel Analiz, Portföy Oluşturma nedir? Bu soruların yanıtları bu eğitimde! Kripto para piyasalarında, yatırım kararlarını daha bilinçli almak; bir analiz sürecini, önce Temel Analiz, ardından Teknik Analiz olacak şekilde planlamak için bu eğitime bakın.

İndirimli Satın Al!

Yapay Zekaya Giriş

Yapay zeka, veri bilimi, sinir ağları ve derin öğrenme algoritmaları ve kavramlarını projeler üzerinden öğrenebilirsiniz. Birçok farklı yapay zeka algoritmalarını kullanarak uygulamalar üretebileceksiniz Python 3 kullanarak gerçek dünya problemlerini yapay zeka ile çözebileceksiniz. Yapay sinir ağları (Artificial Neural Networks) üzerine uygulama geliştirebileceksiniz
K-NN, Naive Bayes, Decision Trees ve SVM sınıflandırma algoritmalarını öğreneceksiniz. Derin öğrenme (Deep Learning) uygulamaları geliştirebileceksiniz. Python’da resim ve metin sınıflandırma uygulamaları yazabileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

 

 

 

Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi | Tensorflow

Bu kurs sayesinde Google Tensorflow ile Python Dilinde Makine öğrenimi, Yapay Sinir Ağları ve Deep Learning Programları geliştirebilecek, hayalinizdeki sistemi bir yapay zeka modeline dökebileceksiniz. Yapay sinir ağları geliştirebileceksiniz. Gradient descend, backpropagation, overfitting gibi bütün derin öğrenme kavramlarını öğreneceksiniz. Konvolüsyonel sinir ağları ile resimler üzerinde modeller geliştirebileceksiniz. Imagenet üzerinde eğitilen modelleri kendi probleminiz için kullanabileceksiniz. Yinelenen sinir ağları ile doğal dil işleme modelleri geliştirebileceksiniz. LSTM ile otomatik özgün yazı üreten modeller geliştirebileceksiniz. Tensorflow’un playground’u olan Tensorboard kullanabileceksiniz. Keras ile modeller geliştirebileceksiniz.

İndirimli Satın Al!

MS Excel: A’dan Z’ye Tüm Komutlar, Formüller ve Özellikler!

Profesyonelce Excel kullanın! Ana Excel formülleri, işlevler, tablolar, pivot çizelgeleri, kısayollar ve daha fazlası. Excel arayüzüne tamamen hakim olmayı, güçlü hesaplamalar yapmak için en sık kullanılan Excel formüllerini, kendi Excel grafiklerinizi ve tablolarınızı yaratmayı, popüler araçları kullanarak dinamik tablolar oluşturmayı, ofis hayatınızdaki işlerinizi kolaylaştıracak ihtiyacınız olan tüm detayları öğreneceksiniz.

İndirimli Satın Al!

 

Telif Hakkı | Kullanım Koşulları | Gizlilik | Kişisel Veriler
Logo Blog’daki güncel yayınların her hafta posta kutunuza gelmesi için bültenimize abone olabilirsiniz.
 1. Genel: Bu siteyi kullanıyor olmanız, gizlilik ve güvenlik koşullarını ve kurallarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik koşullarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu siteyi kullanmayınız. Sitedeki bazı yerlerin kullanımı veya bu yerlerle kurulacak etkileşim hakkında özel birtakım ek hüküm ve şartlar geçerli olabilir.
 2. Gizlilik ve Güvenlik Koşullarının Takibi/Değişiklik: Logo (“Site Sahibi”), herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin gizlilik ve güvenlik koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Kullanım sırasında toplanan bilgilerin niteliklerinden, nasıl kullanıldığından, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile hangi durumlarda paylaşıldığından ve gerekli tüm gizlilik koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler bu sayfada sunulacaktır. Site Sahibinin gizlilik koşullarında değişiklik yapma hakkı saklı olduğundan, gizlilik ve güvenlik koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu siteyi yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım, gizlilik ve güvenlik koşullarındaki değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır.
 3. Açık Sistem: Kullanıcılar; (Kullanıcı tabiri, varsa üyeler dahil, web sitesine giren herkesi ifade eden genel bir tanım olarak kullanılmıştır.) internet ortamının güvenilir bir ortam olmadığını, internet ortamında iletişimin riskli olduğunu, kişisel bilgiler, şifreler vb. de dâhil her türlü bilginin 3. şahısların hukuka aykırı fiillerinin muhatabı olabileceğini bilmekte ve kabul etmektedir. Site Sahibi, güvenlik ve kötü niyetli hareketlerle ilgili olarak hiçbir garanti vermemektedir.
 4. Kullanıcı Bilgileri: Kullanıcı tarafından Site’ye yerleştirilen, iletilen veya Site aracılığıyla gönderilen her türlü içerikten ve kişisel bilgiden (her türlü yazı, doküman, müzik, ilan, reklâm, iletilen görüş ve düşünceler dâhil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere, ses veya yazı veya hareketli/hareketsiz görüntü içeren her türlü içerik) Kullanıcı sorumludur. Kullanıcılar, Site’ye ilettikleri/gönderdikleri her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını beyan ve garanti etmiştir. Site Sahibi’nin, Kullanıcılar tarafından Site’ye konulan, diğer Kullanıcılara veya üçüncü şahıslara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı içeriği veya mevzuata aykırı içeriği tamamen veya kısmen yayından kaldırma ya da erişimi engelleme hakkı saklıdır. Ancak bu yönde herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 5. Kullanıcı Adı ve Şifre: Site Sahibi bazı bölümlerin kullanımını üyelik/kayıt şartına bağlı tutabilir. Kayıt sırasında Kullanıcıya ad ve şifre verilebilir ya da kullanıcı tarafından ad ve şifre oluşturulması istenebilir. Kullanıcı adı ve şifrenin muhafazasından, yanlış ya da hukuka aykırı kullanımından ve olası tüm izinsiz kullanımlarından doğrudan kullanıcı sorumludur. Şifrenin özel rakamlar, harfler ve karakterler kullanılarak daha güvenli bir biçimde oluşturulmasından ya da bunun için gerekli değişikliklerin yapılmasından kullanıcı sorumludur. Üyelik adı ve şifre kullanılarak yapılan tüm işlemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir. Üye adı ve şifrenin kaybedilmesi, yetkisiz 3. şahısların eline geçmesi ya da üye güvenliğini tehdit eden bir durumla karşılaşılması halinde derhal site ve/veya Site Sahibine haber verilir.
 6. Bilgilerin Korunması: Site Sahibi, web sitesindeki tüm sayfaların güvenliği için azami gayret göstermektedir. Sitede kayıtlı bulunan verilerin gizliliğini, güvenliğini ve bütünlüğünü korumak için çok çeşitli teknik ve yönetimsel uygulamalardan yararlanılmaktadır.
 7. Üçüncü Kişilere Ait Siteler: Bu sitede, Site Sahibinin işletmediği veya işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir/link/bilgi verilebilir. Site Sahibinin erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Sorumluluk 3. kişilere ait sitelerde yazılı koşulara tabidir. Herhangi bir işlem yapılmadan önce söz konusu sitelerde yer alan güvenlik ve gizlilik koşulları okunmalıdır. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve servislerden veya bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından Site Sahibi sorumlu tutulamaz.
 8. Site Yardımcı Programları: Kullanıcının sitenin bazı bölümlerinden yararlanabilmesi için yardımcı programlar kullanılması gerekebilir. Bu bölümlerden yararlanıldığı takdirde, yararlanma biçim ve kapsamıyla ilgili veriler, site veritabanına kaydedilebilir. Keza bölümlerden daha kolay yararlanabilmeniz için bazı “çerez”lerden yararlanabilir, bunlar vasıtasıyla kullanıcıya bazı bilgiler gönderebiliriz.
 9. Kişisel verilerinizle ilgili olarak verdiğiniz izin, size hizmet vermek;  hizmetlerimizin, üyelerin, üçüncü şahısların tanıtım faaliyetleri; hukuki gereklilikler vb. hallerde kullanma iznini de içermektedir.

1. www.logo.com.tr: Logo Yazılım Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’ne (“Logo”) ait Logo’ya ait kurumsal bilgilerin sunulduğu bir web sitesidir (“Site”). Lütfen aşağıdaki koşulları okuyunuz. Siteye girmeniz Logo ile aranızda belirlenmiş aşağıda yazılı hukuki koşullara bağlıdır.

2.Genel Kullanım Koşulları: Siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren, bu Site ile varsa diğer ilintili sitelere ve bu Site üzerinden veya bu Site aracılığıyla sunulan ticari iletişim, ticari elektronik ileti, belirli ara yüzler ve işlevlere erişim, kullanım ve alma hakkı kazanmış olursunuz.

i.Bu siteye girmeniz, siteyi kullanmanız kullanım politikasını, koşullarını okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bunun için herhangi bir formda alınmış ya da oluşturulmuş “kabul beyanınız” aranmaz.

ii.Üye olmanız ya da açık kabul beyanınız gerektiği durumda “kabul ve onay” adımlarını seçerek burada yazılı kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.

iii.Kullanım koşullarında öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi ya da onay/izin koşullarını karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız, bu siteyi kullanmayınız. Bununla birlikte, kabul beyanınızın geçerliliği için aranan yaşta değilseniz ya da kısıtlılığınız söz konusu ise kabul beyanınızın hukuken bir geçerliliği olmayacağından bu siteyi kullanmayınız.

3.Kullanım Koşullarının Takibi/Değişiklik:

Logo tarafından kullanıcılara (Kullanıcı tabiri, üyelik dahil siteye giren herkesi ifade eden genel terim olarak kullanılmıştır.) mümkün olan en iyi hizmetin verilebilmesi için site devamlı yenilenmekte ve güncellenmektedir.

Yenilik ve güncellemelere bağlı olarak sunulan bilgilerde ve içerikte değişiklik meydana gelebilecektir.

Logo herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin kullanma koşullarında değişiklik yapma ya da yeni/ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Gerekli tüm kullanım koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler sitede sunulacak ve yayınlandıkları tarihte yürürlüğe girecektir. Bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım söz konusu değişiklilerin kabul edildiği anlamına gelir.

4.Site ve İçeriğin Kullanımı:

i.Sitede yer alan; Logo, marka, tanıtım materyali, veri dosyası, yazılı metin, bilgi, haber, görüş, tavsiye, reklam, ilan, ses, müzik, video, fotoğraf, görsel, yazılım ve benzeri içeriğin (“Site İçeriği”) bir kısmı doğrudan Logo tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanabilir.

ii.Logo başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen, bilgi verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hukuki hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir. Söz konusu üçüncü şahıs web sitelerinin kullanım ve gizlilik politikalarına ve diğer uyarılarına uymak kullanıcıların yükümlülüğündedir.

iii.Sitede yer alan üçüncü şahıslara ait bilgiler ve yapılan alıntılar tanıtım amaçlıdır. Logo ve/veya bu içeriğin sahipleri, içeriği ve hizmet koşullarını haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.

iv.Site bakımından yaşla ilgili yasal kısıtlamalar olabilir. Kullanıcıların bu kısıtlamalara riayet etmesi gerekmektedir.

v.Kullanıcıların, aksi Logo tarafından öngörülmedikçe, site sayfalarını ya da site içeriğini kullanarak ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklâm, ilan yapma ve benzeri girişimlerde bulunma, ticaret yapma hakkı yoktur.

vi.Logo, site ve site içeriğini dilediği gibi belirleme hakkına sahip olup, siteyi reklam ve promosyonlarla birlikte sunabilir. Reklam ve promosyonların doğrudan siteyle ilgili olması zorunlu değildir. Logo reklamlara ilişkin uygulama ve tarifelerini dilediği şekilde ve zamanda önceden haber vermeksizin değiştirebilir.

vii.Site içeriğinden yararlanan kullanıcıların bu site aracılığıyla elde edeceği içeriğe bağlı riski üzerine aldığı kabul edilir.viii.Kullanım koşullarını kabul ederek siteden herhangi bir şekilde yararlanmanız halinde yapacağınız bütün işlemlerle ilgili sorumluluğu kabul etmiş bulunmaktasınız. Kullanıcı kaynağı ne olursa olsun sitede yer alan site içeriğine veya site üzerinden gerçekleştirilecek her türlü iletişime göre girişimde bulunmak ya da bulunmamak hakkına sahiptir. Bu konuda verilecek kararın hukuki sonuçları münhasıran kullanıcının kendisine aittir. Logo bu konuda herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

ix. Logo, site üzerinden sağlanan içerik ve hizmetlerin hatalı, hukuka aykırı işlerde veya kanuna aykırı olarak kullanılması dâhil her türlü kullanım nedeniyle ortaya çıkabilecek maddi, manevi, hukuki, mali sonuçlardan, zararlardan veya kazanç kayıpları gibi dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz. Logo, site üzerinden erişilen kaynaklarda yer alan her türlü, görüş, bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistikî şekil ve değerlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir. Site üzerinden erişilen kaynaklardaki hata ve eksikliklerden, veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, gecikme, eksiklik, yanlışlık veya veri yayınının durdurulmasından, erişilen bilgilerin kullanılması sonucunda uğranılabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kar yoksunluğundan, manevi zararlardan ve üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan dolayı Logo sorumlu tutulamaz. Logo önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın söz konusu veri akışını durdurabilir, iptal edebilir, bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir.

5. Kullanıcı İçeriği

i.Kullanıcı tarafından Site’ye gönderilen veya ifşa edilen, girilen her türlü bilgi, yazılı metin, görüş, görsel, fotoğraf, link ve benzeri içeriğe (“Kullanıcı İçeriği”) ilişkin işlem ve eylemlerden dolayı sorumluluk (Logo ve üçüncü şahısların uğrayacağı zarar ziyanı tazmin sorumluluğu dâhil) münhasıran kullanıcıya aittir. Logo’nun, bu yönde bir yükümlülüğü olmaksızın, kullanıcılar tarafından Site’ye konulan, gönderilen Kullanıcı İçeriğini, ön elemeye tutma, inceleme, tamamen veya kısmen kapsamdan, yayından kaldırma ya da bu içeriğe erişimi engelleme hakkı saklıdır.

ii.Kullanıcı, ekleyeceği Kullanıcı İçeriği üzerinden kazanç temin etmeyeceğini ve ticari faaliyetlerde bulunmamayı kabul ve taahhüt etmektedir.

iii.Kullanıcılar tarafından Site’ye gönderilen, iletilen, kullanılan, oluşturulan ya da Site aracılığıyla üçüncü şahıslara iletilen her türlü Kullanıcı İçeriğinin gizlilik niteliğinin ortadan kalktığı ve herhangi bir fikri ve sınaî hakkı/telif/lisans hakkını içermediği kabul edilir. Kullanıcılar gizli ya da üzerinde fikri ve sınaî mülkiyet hakkı olduğu düşünülen herhangi bir içerik oluşturup hesabına eklediğinde bu içeriğin “hukuki bir ayıp” içermediği ve bunları dijital iletim suretiyle yayınlama hakkı olduğu kabul edilir. Aksi halde tüm sorumluluk Kullanıcıya aittir.

iv.Kullanıcı, Site’ye yüklemiş veya herhangi bir yolla paylaşmış olduğu Kullanıcı İçeriği’nin Logo’nun belirleyeceği tanıtım, logo veya benzeri içeriği ihtiva edecek/bulunduracak şekilde ve hak sahipliğine veya ifşa edene dair herhangi bir açıklama ya da işaret taşımaksızın Logo ve/veya diğer kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini; üçüncü şahıslarla paylaşılabileceğini veya başka web sitelerine yüklenebileceğini, link verilebileceğini; üçüncü şahıslar tarafından üyelik şartı olmadan görüntülenebileceğini kabul etmiştir. Logo, Kullanıcı İçeriğini ticarete konu edebilir, bunlar üzerinde herhangi bir yolla gelir elde edebilir. Kullanıcı, Kullanıcı İçeriğinin, Logo tarafından kullanımına koşulsuz izin verdiğini kabul ve beyan etmiştir.

6.Garanti Olmaması:

Bu site kullanıcıların istifadesine olduğu gibi sunulmakta olup, yasalar tarafından izin verilen en geniş şekliyle, yazılı ya da sözlü özel ya da genel herhangi bir garanti içermemektedir.

Logo, bu sitede yer alan işlev ve içeriğin güvenli ve hatasız olduğu, kusurların giderileceği ya da bu sitenin hizmete sunulmasında kullanılan sunucu ile beraber sitenin kendisinin ya da 3. şahıslara ait alt ve üst sitelerin/linklerin virüs ya da başka zararlı içerik taşımadığı garantisini vermez.

Logo, site ve sağlanan içeriğin; tüm beklenti, amaç ve özel ihtiyaçları karşılayacağı, kesintisiz ve yeterli kalitede olacağı yönünde açık ya da zımni bir taahhüt vermemektedir. Logo, site veya site İçeriği nedeniyle; kar kaybı gibi sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan, netice zararlarından veya dolaylı zararlardan dolayı üye veya Kullanıcılara karşı hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.Logo, önceden haber vermeksizin site yayına kısmen veya tamamen son verme, kapatma, sitede yer alan bütün içeriği, görsel tasarımı ve benzeri unsurları kısmen ya da tamamen değiştirme, kullanım dışı bırakma veya ücretli hale getirme hakkını saklı tutar.

7.Alt ve Üst Linkler: Bu sitede, Logo’nun sahibi olmadığı ve işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir, link/bilgi verilebilir. Logo’nun erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, uygunluk, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel verilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve hizmetlerden ve bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından Logo sorumlu tutulamaz.

8.Üyelik Koşulları: 

 1. Kayıt: Logo bazı bölümlerin kullanımını üyelik/kayıt şartına bağlı tutabilir, farklı üyelik kategorileri düzenleyebilir, var olan kategorileri değiştirebilir. Kayıt sırasında bazı kimlik ve iletişim bilgileri istenebilir.
 2. Üye Adı ve Şifre: Üye’ ye ad ve şifre verilir veya üye tarafından oluşturulur.
 3. Kayıt sırasında girilen, site ve içeriğe yerleştirilen, iletilen veya bu site aracılığıyla gönderilen her türlü;  (i) kimlik bilgisi, (ii) iletişim bilgisinden üye sorumludur. Kayıt için verilen kimlik ve iletişim bilgilerinin güncel, doğru ve güvenilir olduğu kabul edilir.  Kullanıcı adı ve şifrenin saklanması üyenin sorumluluğundadır.
 4. Kullanıcı adı ve şifrenin hatalı, hukuka aykırı ya da izinsiz kullanımına bağlı olarak Logo bir sorumluluk kabul etmez. İzinsiz ve yetkisiz kullanım hallerinde Logo'ya da 3. şahısların uğrayacağı zarar ziyandan buna sebebiyet veren üye sorumludur. 
 5. Üyelik hesabı üzerinden yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu üyeye aittir.
 6. Üyeler, siteye iletilen veya bu site aracılığıyla gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, yanıltıcı olmadığını, 3. şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını, iyi niyetle sunulduğunu ve söz konusu bilgilerin postalanma veya iletim hakkına sahip olunduğu kabul ve garanti etmiş sayılır.
 7. Üye, kullanıcı adı ve şifrenin izinsiz olarak kullanıldığı ya da ele geçirilme teşebbüsünde bulunulduğunu öğrenir öğrenmez gerekli tedbirleri almakla ve Logo’ya haber vermekle yükümlüdür.

9. Ticari İletişim: Üye veya kullanıcılar; Logo veya Logo’nun sahibi olmadığı ve işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen web sitelerinden, elektronik ileti veya ticari elektronik ileti gönderilebileceğini, ticari nitelikte olsun ya da olmasın her türlü elektronik iletişim aracılığıyla gönderilecek elektronik iletinin gönderimine önceden izin/onay verdiğini beyan ve kabul etmiştir. Üye, dilediği zaman vermiş olduğu bu izni/onayı iptal etme ve ticari nitelikteki elektronik iletileri reddetme hakkına sahiptir. Ret talepleri Logo tarafından en geç 3 iş günü içinde işleme alınır. Ret yolları göndericinin Logo olduğu iletilerde gösterilir.

10.Ziyaret Bilgilerinin Toplanması: Site ziyaret edildiğinde web sunucuları sitenin ziyaretçi bilgisayarıyla haberleşmesini sağlamak üzere otomatik olarak bilgi toplamaya başlar. Bunun yanı sıra sitede yapılan ziyaret sayısı, ziyaretçilerin sitenin hangi bölümünü tercih ettikleri, IP adresleri, domain tipi, tarayıcı tipi tarih ve saat gibi bilgileri ve web sitesi üzerindeki dolaşım izlenmekte, denetlenmekte ve saklanmaktadır. Sitenin kullanılması, belirtilen bilgilerin toplanması, işlenmesi ve saklanması konusunda kullanıcının Logo’ya izin verdiği anlamına gelir.

11. Kişisel Veriler: Kullanıcıların Site’ye sunduğu/kaydettiği veya Site tarafından bu Kullanım Koşulları’na uygun olarak otomatik olarak ya da çerezler aracılığıyla toplanan kişisel verileri, yürürlükteki hukuka tabi olacaktır. Bu bilgiler Siteye erişimin sağlanması, üye girişi, Site güvenliğinin temin edilmesi, kullanıcı alışkanlık, beğeni ve tercihlerinin analizi, istatistik oluşturulması, iletişim, pazarlama, duyuru yapılması gibi amaçlar veya Üye’nin açık rızasının alındığı sair amaçlarla, mevzuata ve Kişisel Veri Politikası’na uygun olarak kullanılabilir, işlenebilir, saklanabilir, yurt içindeki veya dışındaki üçüncü şahıslarla bu amaçlar doğrultusunda paylaşılabilir ve Logo’nun faaliyet alanıyla ilgili olarak reklam, pazarlama, bildirim ve benzeri faaliyetler kapsamında kullanılabilir. Logo bu kapsamda, site aktivite bilgilerinden, erişim araçları ve browser bilgilerinden de yararlanma hakkına sahiptir.

Kullanıcıların, Site üzerinden diğer üye ve/veya kullanıcıların kişisel verilerini toplaması, kaydetmesi, işlemesi veya Site veri tabanını kullanması, kopyalaması, çoğaltması yasaktır.

Kullanıcılar, Kişisel Veriler ve verilerinin işlenmesine ilişkin hakları ile ilgili ayrıntılı bilgiye Site’de yayınlanan Aydınlatma Metni ve Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirler.

12.Müdahale Yasağı: Sitenin güvenliğini ihlal etmek ya da ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlallere teşebbüs edenler hakkında hukuki ve cezai işlem uygulanabilir ve dava açılabilir. Herhangi bir ihlal iddiası Logo tarafından soruşturulacak ve yasa dışı bir ihlal olduğundan şüphelenildiği takdirde ilgili yasal kurumlara başvurulacak/işbirliğine gidilecektir. Bu madde de belirtilen eylemlerin gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi halinde ilgili kişi ve kullanıcıların siteye erişimi sonlandırılır, varsa üyelikleri iptal edilir. İhlali gerçekleştiren kişi veya kişiler, yasalar uyarınca, hakkı ihlal edilen kişi ve/veya Logo’ya karşı mali, hukuki ve cezai anlamda sorumludur.

13.Kullanım Koşullarını İhlal: Logo sitede yer alan “Web Sitesi Kullanım Koşulları’na uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin kullanıcıların siteye erişimini askıya alma, sonlandırma, varsa üyeliğini iptal etme hakkını (zorunlu olmamakla birlikte) saklı tutar. Koşulların Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu için de geçerlidir. Logo’nun burada yazılı herhangi bir hukuki hakkı ya da tedbiri kullanmaması ya da uygulamaması, Logo’nun bu Kullanım Koşulları’nda belirtilen veya yasadan doğan haklarından vazgeçtiği ya da ihlali kabul ettiği anlamına gelmez.

14.Site Politikaları:

i.Suç Konusu Fiiller: Kullanıcılar, i) gerek uluslar arası alanda gerekse yerel mevzuat kapsamında suç olan ii) Avrupa Birliği’nin ilgili tüzük ve direktiflerine aykırı hiçbir davranışta bulunmamakla yükümlüdürler.

ii.Yasak Davranışlar: Kullanıcılar, site sunucusuna belirli bir zaman diliminde, bir insanın gönderme kapasitesinin üstünde daha çok mesaj gönderen yazılımları çalıştırmamayı ve kullanmamayı kabul ve taahhüt etmişlerdir.

15.Sona Erme: Kullanıcı, ayrı bir sözleşmede ya da site içeriğinde düzenleme olmadığı sürece, dilediği zamanda herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın ve bildirimde bulunmaksızın, Sitenin kullanımına ve varsa üyeliğine son verebilir. Sitede öngörülmesi halinde üyeliğinin sonlandırılmasıyla ilgili adımların takip edilmesi zorunludur. Logo da; (i) kullanıcının burada yazılı ya da Logo tarafından belirlenmiş koşulları veya politikaları ihlal etmesi halinde, (ii) kullanıcının yasal kısıtlamalar nedeniyle kullanım hakkı olmadığı takdirde, (iii) mevzuat veya idari düzenleyici kuruluşların kararları uyarınca (iv) yasal düzenlemeler ya da mücbir sebeplere bağlı olarak siteye erişim imkânının ortadan kalkması halinde, (v) Logo’nun takdirine bağlı olarak site yayınının askıya alınması, durdurulması, son verilmesi ya da benzeri nedenlerle, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın üyeliği iptal edebilir, kullanımı engelleyebilir ya da son verebilir.

16.Kayıtlar: Sitenin kullanımından doğabilecek itilaflarda Logo’nun defter ve iletişim logları dahil her türlü elektronik ve ticari kayıtlarıyla Logo tarafından kullanıcılara yapılan e-posta, faks bildirimleri kesin ve münhasır delil teşkil eder.

17.Dil: Web Sitesi, “Kullanım Koşulları” ve “Gizlilik ve Güvenlik Koşulları”nın Türkçe ve yabancı dildeki versiyonları arasında bir uyumsuzluk olduğu takdirde, Türkçe versiyon geçerli kabul edilir.

18.Tebligat Sözleşmesi: Logo tarafından, kullanıcıların, site’de yer alan iletişim bilgilerine yapılacak e-posta veya faks tebliğlerinin, geçerli tebligatla aynı hukuki sonuçları doğuracağı kabul edilmiştir.

19.Uygulanacak Hükümler: Sitenin kullanımıyla ilgili çıkabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır. Türkiye Cumhuriyeti dışında ikamet eden ve Siteye Türkiye Cumhuriyeti dışından bağlanan Kullanıcılar da, Site’nin kullanımıyla ilgili çıkabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarının geçerli olduğunu kabul etmekte ve uygulanabilecek diğer tüm ülke düzenlemelerinden doğan haklarından feragat etmektedirler.

20.Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri: Site ve kullanım koşullarına ilişkin doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

21.Bilgi ve İletişim: www.Logo.com.tr web sitesinin kullanım koşullarına ilişkin sorularınız için [email protected] adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yukarı